شستشو و تمیز کردن کف‌پوش لاستیکی

کف‌پوش لاستیکی گرانولی با دوام اند و در مقایسه با کف پوش‌های دیگر به نگهداری کمتری نیاز دارند. کف پوش‌های لاستیکی همچنین ضد الکتریسیته ساکن می‌باشند و آن را به گزینه مناسبی برای منزل یا اداره‌هایی که با وسایل کامپیوتری  سروکار دارند و می‌توانند الکتریسته ساکن ایجاد کنند ، مبدل ساخته است. با وجود اینکه کف‌پوش‌ لاستیکی که معمولاً در پارک‌ها و دیگر اماکن سرباز استفاده می‌شوند می‌توانند در برابر تردد زیاد دوام داشته باشند ولی استفاده از مواد پاک کننده نامناسب می‌توانند به آن‌ها آسیب وارد کنند. بنابراین باید با روش نگهداری و پاک سازی آن‌ها در این آموزش آشنا می‌شویم.

1. بعد از 72 ساعت گذشت از نصب این کف‌پوش می‌توانید اقدام به پاک سازی و تمیز نمودن آن‌ها بکنید. این مدت برای اعمال اثر چسب مورد استفاده ضروری می‌باشد.
2. کف‌پوش خود را به طور منظم جاروب کنید تا از تجمع گرد و غبار زیاد جلوگیری شود. همچنین می‌توانید مواد خشک را با جارو برقی تمیز کنید تا در آینده نیازی به شستشو با آب نداشته باشید.
3. با پارچه و یا تی مرطوب شده با مخلوط شوینده های مورد استفاده برای ظروف با آب گرم روی کفپوش بکشید. سپس با آب تمیز شستشو داده و در نهایت با پارچه یا حوله خشک آن را خشک کنید.
4. گرد وخاک چسبیده به کفپوش را که به سختی به چسبیده‌اند با فرچه های دستی و آّب مخلوط شده با مواد شوینده پاک کنید.
هشدار: از مواد اسیدی و یا استون دار استفاده نکنید، چرا که باعث آسیب کف پوش‌ها می‌شود. از وسایل زبر آهنی نیز برای پاک کردن استفاده نکنید چرا که باعث کاهش ماندگاری کف پوش‌ها می‌شود.
این مطلب را به اشتراک بگذارید :

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*