کفپوش اپوکسی گرانیت

کفپوش اپوکسی گرانیت

بر پایه رزین (چسب) اپوکسی دوجزئی که باضخامت ۱الی ۳ میلی‌متر و بیشتر با انواع طرح‌های گرانیتی به‌صورت یکپارچه و بدون درز قابل‌اجراست. مقاومت در برابر سایش، خش و ضد لغزندگی به همراه سطحی یکپارچه و شیشه‌ای و ضد باکتری باعث شده تا کف‌پوشی زیبا و منحصربه‌فرد ایجاد گردد که آب‌بند نیز است.

این کف‌پوش با تنوع رنگ به‌دلخواه مشتریان ساخته‌شده که پس از خشک شدن کاملاً بهداشتی است و متشکل از چندلایه بدین شرح است: یک‌لایه پرایمر و سپس یک‌لایه بارنگ دلخواه اجراشده  که به همراه پرک پلیمری اعمال می‌گردد. پس از هم‌تراز کردن سطح و خشک شدن آن، یک‌لایه رزین شفاف و ضد سایش اعمال می‌شود که در پایان سطحی بسیار زیبا ارائه می‌دهد و می‌توان رنگ‌هایی اجرا کرد که در طبیعت موجود نمی‌باشند. جایگزینی بسیار مناسب برای کف‌پوش‌های PVC و پارکت، سنگ، گرانیت و سرامیک است با وزن و ضخامتی پایین در مقایسه با مصالح دیگر ضخامت کمتر دارد.

کفپوش گرانیت مایع و یکپارچه – ضد خش و ضد آب

کف‌پوشی از جنس رزین اپوکسی که به‌صورت یکپارچه بروی سطوح مختلفی همچون: سیمان ، بتون ، سنگ ، سرامیک ، کاشی ، پارکت و … همچون رنگ قابل‌اجراست و از مزایای آن یکدست بودن ، براق ، قابلیت ضدآب و شستشوی کامل و حتی غوطه‌وری کامل در آب ، تنوع در طرح و رنگ بدون محدودیت ، اجرای سریع و آسان و بهداشتی.

کاربرد کفپوش گرانیتی

کف‌سازی دکوراتیو سطوح مختلف مسکونی، تجاری و خرید، مراکز بهداشتی، اماکن توریستی و هتل‌ها، رستوران‌ها، بیمارستان‌ها و مراکز آزمایشگاهی، غذایی و لبنیاتی، پارکینگ‌ها، استخرها، سالن‌های پذیرایی،آمفی‌تئاتر تئاتر، سینما،سالن‌های نرمش،رختکن‌ها و بسیاری مکان‌های دیگر قابل‌اجراست.