افتتاح نخستین زمین چمن مصنوعی استاندارد فیفا در مشهد

افتتاح نخستین زمین چمن مصنوعی استاندارد فیفا در مشهدشهردار منطقه 6 مشهد گفت: نخستین چمن مصنوعی دارای استاندارد فیفا در منطقه 6 مشهد به بهره‌برداری رسید. به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، قاسم زوکی‌نژاد ظهر امروز در نشست خبری که در مجتمع کوهسنگی مشهد برگزار شد، اظهار داشت: در منطقه 6 مشهد 13 پروژه شهری در دهه فجر به بهره‌برداری رسید.وی افزود: ما در سطح منطقه مشکلات فراوانی در زمینه فضای سبز و فضای ورزشی داریم که با پیگیری‌های انجام شده به دنبال افزایش سرانه این فضاها در سطح منطقه هستیم.

زوکی‌نژاد بیان داشت: در دهه فجر امسال زمین چمن مصنوعی را با اعتبار یک میلیارد و 700 میلیون تومان به بهره‌برداری رساندیم که هزینه زمین در این رقم در نظر گرفته نشده و همچنین این زمین نخستین زمین چمن مصنوعی دارای استاندارد فیفا در شهر مشهد است.

وی تصریح کرد: پیاده روسازی خیابان مهریز با هزینه 10 میلیارد ریال و بلوار 17 شهریور با هزینه 5 میلیارد و 600 میلیون ریال و خیابان شیرازی با یک میلیارد و 50 میلیون ریال از دیگر پروژه‌هایی است که در دهه فجر به بهره‌برداری رسید.

شهردار منطقه 6 مشهد گفت: با توجه به استحکام نداشتن بناها در حاشیه شهر مشهد سوله مدیریت بحران نیز در این منطقه در نظر گرفته شده که در حال حاضر ورزشکاران می‌توانند از آن استفاده کنند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*