خرید چمن مصنوعی دریاچه شورابیل از ترکیه مغایر با سیاست‌های اقتصاد مقاومتی است

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل،‌ علی هدایتی چهارشنبه شب در جلسه رسمی شورای شهر اردبیل اظهار داشت: اعضای شورای شهر اردبیل به اجرای پروژه چمن مصنوعی رینگ پیاده‌روی دریاچه شورابیل اردبیل ایراداتی دارند که از این جمله می‌توان به شروع عملیات نصب چمن مصنوعی بدون عقد قرارداد با پیمانکار مربوطه اشاره کرد و این پروژه بدون مجوز و نظارت شورای شهر اردبیل اجرایی شده است.

وی گفت:‌ در حال که می‌توانیم از واحدهای تولیدی داخل کشور چمن مصنوعی را خریداری کنیم ولی متأسفانه چمن مصنوعی برای رینگ پیاده‌روی دریاچه شورابیل اردبیل از کشور ترکیه خریداری شده که این موضوع نیز مورد قبول شورای شهر نبوده چرا که مغایر با سیاست‌های اقتصاد مقاومتی است.

سخنگوی شورای شهر اردبیل افزود: در راستای اجرای این پروژه، حق و حقوق پیمانکار مربوطه قبل از عقد قرارداد پرداخت شده که این موضوع نیز روند غیرقانونی دارد ولی ماهیت این پروژه مورد قبول اعضای شورای شهر اردبیل و مردم است که امیدواریم شهردار اردبیل اقدامات لازم را در راستای اصلاح برخی نارسایی‌ها انجام دهد.

ناصر ناطق درآبادی، عضو شورای شهر اردبیل در ادامه این جلسه تصریح کرد: برخی تصور می‌کنند که اعضای شورای شهر اردبیل مانع اجرای پروژه چمن مصنوعی دریاچه شورابیل اردبیل هستند ولی انگونه نبوده چرا که اعضای شورای شهر بعد از شروع عملیات نصب چمن مصنوعی از این پروژه باخبر شدند.

وی بیان کرد: نصب چمن مصنوعی رینگ پیاده‌روی دریاچه شورابیل اردبیل اصلا مصوبه شورای شهر اردبیل نبوده بلکه این موضوع در روز ۱۳ خردادماه سالجاری در جلسه شورای عالی ورزش استان مطرح شده و بعد از شروع این کار،‌ شورای شهر را در جریان نصب چمن مصنوعی قرار دادند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*