سیزدهمین نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی سال 1393

سیزدهمین نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی، 16 تا 19 مهرماه ، با حضور و مشارکت ، بزرگ ترین و معتبرترین شرکت ها ، کارخانه ها و تولیدکنندگان داخلی و خارجی از جمهوری اسلامی ایران و 15 کشور مطرح جهان ، در تهران برگزار خواهد شد .
سیزدهمین نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی؛ در این نمایشگاه که با همکاری و حمایت اتحادیه تولیدکنندگان و فروشندگان لوازم ورزشی و انجمن تولید کنندگان لوازم ورزشی کشور برگزار می شود ؛ علاوه بر تولید کنندگان و عرضه کنندگان تجهیزات ورزشی ، فدراسیون های ورزشی ، ادارات کل ورزش استا نها ، هیئت های ورزشی و باشگاههای ورزشی کشور نیز حضوری خواهند داشت .

در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی؛ انواع پوشاک و کفش ورزشی ، لوازم و تجهیزات ورزش های گروهی مانند فوتبال ، والیبال ، بسکتبال ، هندبال و غیره ، تجهیزات ورزش کشتی، تجهیزات استخر ، تجهیزات بدنسازی و تناسب اندام ، انواع لوازم و تجهیزات ورزش های رزمی ، آبی و هوایی ، دوچرخه سواری ، ورزشهای فکری ،انواع تجهیزات و وسایل شنا، ورزش ها و مسابفات آبی و قایقرانی، لوازم و تجهیزات پزشکی ورزشی، مکمل های غذایی ، دارویی و پروتئینی ، نهادها و شرکت های ارائه دهندگان خدمات ورزشی و ادوات و تجهیز مراکز و سالن ها ورزشی ( کف پوشها ، تابلوها و…) ارائه و در معرض دید علاقمندان قرار خواهد گرفت .

توجه ویژه به حوزه ورزش کشور، ارتقاء ورزش های همگانی و قهرمانی ، توسعه اماکن ورزشی ، ارائه آخرین دستاوردها و تکنولوژی های حوزه ورزش و تجهیزات ورزشی ، توجه و توسعه ورزش های پایه ، توسعه ورزش مدارس ، آشنائی با پیشرفت های صورت گرفته در حوزه تجهیزات ورزشی و ایجاد فضای رقابتی و ارتقاء کیفی تولیدات و تجهیزات ورزشی، مهمترین اهداف برگزاری سیزدهمین نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی است .

در این نمایشگاه که در فضائی بالغ بر 10 هزار متر مربع برپا خواهد شد ، نمایندگانی از کشورهای ؛ آلمان ، اسپانیا ، فرانسه ،سوئیس،ژاپن، کویت،اندونزی، انگلستان ، بلغارستان ،هلند، کره جنوبی ، چین ، ترکیه ، روسیه و ایتالیا حضور می یابند.

در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی علاوه بر شرکت ها و تولیدکنندگان داخلی ، برندهای برتر و مشهور جهان نیز حضور داشته و جدیدترین تولیدات و خدمات خود در حوزه ورزش را ارائه خاهند کرد .

برگزاری یک همایش و چهار کارگاه تخصصی با حضور مقامات و کارشناسان و صاحبنظران داخلی و خارجی ، از جمله برنامه های جانبی سیزدهمین نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی است.

این نمایشگاه در مدت چهار روز برگزاری ، هر روز از ساعت 10 صبح تا 20 در محل نمایشگاهی مصلی بزرگ تهران ، آماده بازدید علاقمندان خواهد بود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*