قرارداد ساختمان سالن ورزشی

قرارداد ساختمان سالن ورزشی

بخشی از متن قرارداد:
موضوع قرارداد
عبارت است از انجام عملیات ساختمان سالن والیبال کارخانه به شرح زیر :
۱) اجرای حدود ۱۳۲ متر شناژ افقی و عمودی با آرماتور آجدار ۱۲ . ۸ به ابعاد ۳۰*۳۰ سانتی متر با قالب بندی مربوطه و بتن ریزی آن با بتن ۳۵۰ کیلوگرم سیمان .
۲) اجرای دو عدد پنجره با پروفیل با ابعاد ۳*۱ متر و زیر سقف سوله در ابتدا و انتهای ضلع جنوبی سالن با حفاظ و نصب شیشه ۴ میلی متری و رنگ آمیزی آن با ضد زنگ و رنگ روغنی درجه یک .
۳) اجرای دیوار بلوکی به عرض ۲۰ سانتی متر در فاصله شناژ افقی اجرا شده و سقف سوله حدود ۴۰۰ متر مربع .
۴) اجرای حدود ۸۰۰ متر مربع پلاستر زبره و نرمه
۵) اجرای حدود ۳۰ متر لوله کشی آب سرد و گرم
۶) اجرای حدود ۱۰ متر لوله فاضلاب و نصب کف شوی ها
۷) اجرای حدود ۴۰ متر لوله کشی گاز
۸) اجرای ۶۲ متر طولی قرنیز به ارتفاع ۳۰ سانتی متر با سنگ گندمک
۹) اجرای سیم کشی برق در داخل سالن و انبار و سرویس های بهداشتی و نصب کلید پریزهای مربوطه و روشنایی و نصب هشت عدد لامپ گازی w 500 با حفاظ لازم جهت روشنایی سالن والیبال
۱۰) اجرا و نصب نورگیر به ابعاد ۱/۱*۸/۲ و نصب شیشه ۴ میلی متری و رنگ آمیزی آن .
۱۱) تهیه نصب پنج عدد درب آهنی با پروفیل به ابعاد ۱/۱*۲/۲ جهت سرویس ها و ورودی ها و تخریب جای یکی از درب ها و رنگ آمیزی آنها .
۱۲) اجرای ۵۰ متر مربع کاشی کاری سقف و بدنه دوش رختکن و دستشویی با کاشی درجه ۲ حافظ ۲۵*۲۰ سانتی متری .
۱۳) اجرای ۸ متر مربع سرامیک کف دوش ها و رختکن و دستشویی با سرامیک درجه ۲ حافظ ۱۰*۲۰ سانتی متری .
۱۴) تهیه و نصب سنگ توالت و روشوی و شیر مخلوط و علمک حمام با مارک گلسار …. و شیر مخلوط قهرمان .
۱۵) اجرای ۱۲ متر ناودانی عرضی با ورق ۶۰ گالوانیزه و ۲۲ متر ناودانی عمودی در ضلع غربی سالن تخلیه آب باران از سقف لوله به کانال کف با دهنه ۳۰ سانتی متر و مهاری با نبشی نمره ۳ به فواصل ۵/۱ متر از هم .
۱۶) اجرا و کف سازی سالن والیبال به مساحت ۲۸۸ متر مربع و ارتفاع ( ضخامت ) ۸ سانتی متر با بتن ۳۵۰ کیلوگرم سیمان .
۱۷) اجرای دو عدد لوله چهاراینچ در وسط سالن والیبال به طول ۵۰ سانتی متر جهت نصب میله های تور والیبال .
۱۸) اجرای حدود ۴۰ متر مربع قیر و گونی سه لایه قیر و دو لایه گونی
۱۹) تهیه کلیه مصالح به عهده پیمانکار می باشد .
مدت قرارداد
مدت زمان اجرای قرارداد از تاریخ مبلغ پیش پرداخت و امضاء قرارداد به مدت ۶۰ روز کاری تعیین می گردد .
مبلغ قرارداد
کل مبلغ قرارداد ۴۸٫۵۰۰٫۰۰۰ ریال به تعیین می گردد .
نحوه پرداخت
۲۰% پیش پرداخت در قبال اخذ چک شماره …………. عهده بانک …………… شعبه …………….. به مبلغ ……………… معادل ۲۰% کل مبلغ قرارداد به پیمانکار پرداخت می گردد . چک یاد شده تا تحویل کامل موضوع قرارداد نزد کارفرما می ماند .
۷۰% از مبلغ کل قرارداد در هنگام تحویل موقت موضوع قرارداد و اتمام کلیه موارد اعلام شده به تأییدیه ناظر قرارداد به پیمانکار پرداخت می گردد .
۱۰% باقیمانده پس از تحویل کامل موضوع قرارداد با تأیید ناظر قرارداد به پیمانکار پرداخت می گردد .
دوره تضمین قرارداد
از تاریخ تحویل موقت قرارداد به مدت یک سال تعیین می گردد . چنانچه در طول دوره مورد نظر عیوب و نواقصی مشاهده شود که ناشی از استهلاک طبیعی و یا بهره برداری مغایر با دستورالعمل های متعهد نباشد ملزم به رفع عیوب با هزینه شخصی خواهد بود .
کسور
از کلیه مطالبات پیمانکار ۵% به عنوان مالیات موضوع ماده ۱۰۴ قانون مالیات های مستقیم کسر و به حساب اداره دارایی واریز خواهد شد .
از کلیه مطالبات پیمانکار ۷% به علاوه یک نهم مبلغ حق بیمه به عنوان سپرده تضمین پرداخت حق بیمه موضوع ماده ۳۸ قانون تأمین اجتماعی کسر و در پایان کار با ارائه مفاصا حساب از سازمان تأمین اجتماعی مسترد خواهد گردید .
تضمین حسن انجام کار
از طرف پیمانکار چک شماره …………. عهده بانک ……….. شعبه سیمان به مبلغ ………… ریال معادل کل قرارداد صادر و به عنوان سپرده تضمین حسن انجام کار به کارفرما تسلیم گردید که پس از دوره تضمین قرارداد موضوع ماده ۵ و با تأیید ناظر قرارداد مسترد خواهد گردید .
ناظرین قرارداد
از طرف کارفرما آقایان مهندس …………. + ……….. به عنوان دستگاه نظارت تعیین می گردد .
مشاور ورزش و روابط عمومی جهت مشاوره و هماهنگی با ناظر قرارداد معرفی می گردد.
خسارت تأخیر
در صورت بروز تأخیر در انجام تعهدات به ازاء هریک روز تأخیر ۴% ( چهاردرصد ) از مبلغ کل قرارداد به عنوان خسارت کسر و چنانچه بیش از ۱۰ روز باشد طرف مقابل با اخطار کتبی مجاز به فسخ قرارداد و دریافت کلیه خسارات وارده خواهد بود . چنانچه بروز تأخیر در اجرای قرارداد ناشی از عدم انجام تعهدات به موقع کارفرما باشد به ازاء هر روز تأخیر یک روز به مدت قرارداد افزوده خواهد شد .
فسخ قرارداد
در صورت عدم اجرای تعهدات به موقع و با هر شرایط مقرر در این قرارداد توسط یکی از طرفین قرارداد طرف دیگر با اخطار کتبی قبلی مجاز به فسخ قرارداد می باشد در این صورت کلیه خسارات و هزینه های ناشی از عدم اجرای کل این قرارداد به عهده طرف مقابل خواهد بود .
حوادث غیرمترقبه
در صورت بروز حوادث غیرمترقبه ( سیل , زلزله , آتش سوزی ….. ) قرارداد معلق و پس از رفع آن قرارداد ادامه می یابد چنانچه این مدت بیش از شش ماه به طول انجامد ادامه با توافق طرفین انجام خواهد شد .
حل اختلاف ( حکمیت و داوری )
هرگونه اختلاف در تفسیر یا اجرای این قرارداد ابتدا از طریق مذاکره با طرح در کمیسیونی مرکب از نمایندگان طرفین رسیدگی و در صورت عدم حصول سازش از طریق حکم مرضی الطرفین رسیدگی و حل و فصل خواهد شد و در صورت عدم توافق طرفین در انتخاب حکم داور از طریق مراجع قضایی براساس مقررات داوری تعیین خواهد شد رأی داور قطعی و لازم الاجراء است .

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*