نتایج ایران امروز در بازیهای آسیایی اینچئون(دوشنبه ۷ مهر)+جدول مدالها

نتایج کامل به شرح زیر است:

قایقرانی:

در ادامه رقابت‌های قایقرانی در بازی‌های آسیایی امروز (دوشنبه) احمدرضا طالبیان در فینال کایاک تک نفره هزارمتر مردان به مصاف حریفانی از قرقیزستان، کره جنوبی، قزاقستان، ازبکستان، چین، ژاپن، سنگاپور و هند رفت.

وی در پایان موفق شد عنوان دوم را پس از کایاک‌سوار ازبکستان با زمان ۳ دقیقه و ۴۴ ثانیه و ۱۵۵ هزام ثانیه به دست آورد.

شاهو ناصری در کانوی هزارمتر با زمان ۴:۱۲٫۸۵۷ پنجم شد.

آرزو حکیمی در کایاک ۵۰۰ متر تک نفره چهارم شد و در کایاک ۲۰۰ متر برنز گرفت. کانوی دو نفره مردان ایران در جایگاه هفتم قرار گرفت. کایاک دو نفره ایران با ترکیب فضل اولی و آقامیرزایی مدال نقره را کسب کرد.

علیرضا علیمحمدی در کایاک ۲۰۰ متر به رقابت پرداخت و با زمان ۳۶٫۸۰ به مقام چهارم رسید. عادل مجللی در کانوی تک نفره ۲۰۰ متر به رقابت پرداخت. وی با زمان ۳۹٫۶۶ پس از نماینده‌های چین و ژاپن در جایگاه سوم قرار گرفت و به مدال برنز دست یافت.

ملی‌پوشان ایران در کایاک ۴ نفره هزار متر نیز امروز به رقابت پرداختند.

ایران با ترکیب طالبیان، اسدی، بوداغی و ترکیب به مصاف حریفانش رفت و چهارم شد.

کایاک ۲۰۰ متر مردان با ترکیب فضل اولی و علیمحمدی شم شد و تیم کایاک ۵۰۰ متر بانوان با ترکیب عبداللهی و کاظمی هشتم شد.

هندبال:

تیم ملی ایران در مرحله نیمه‌نهایی مقابل قطر به میدان رفت و با نتیجه ۲۹ بر ۲۱ شکست خورد و از رسیدن به فینال بازماند. ایران باید برای کسب مدال برنز با بازنده دیدار کره جنوبی و بحرین رقابت کند.

والیبال:

تیم ملی ایران در مرحله حذفی مقابل کره جنوبی قرار گرفت و توانست با نتیجه ۳ بر یک میزبان را شکست داده و راهی مرحله یک چهارم شود.

دوومیدانی:

سپیده توکلی در ادامه مسابقات خود در ماده هفت گانه امروز در دوی ۸۰۰ متر با حریفان خود به رقابت پرداخت که در نهایت با رکورد ۲ دقیقه و ۲۵ ثانیه در گروه خود در جایگاه دوم ایستاد. وی با کسب ۵۰۵۳ امتیاز در پایان مسابقات این ماده در جایگاه ششم قرار گرفت.

مسابقات دوومیدانی بازی‌های آسیایی در ماده پرش ارتفاع امروز برگزار شد و ایران در این بخش دو نماینده به نام‌های کیوان قنبرزاده و محمدرضا وظیفه دوست را داشت. در ارتفاع ۲ متر و ۱۰ سانتی متر کیوان قنبرزاده با انجام سه خطا حذف شد و محمد رضا وظیفه دوست دیگر ملی پوش ایران کار خود را در ارتفاع ۲ متر و ۱۰ سانتی متر، ۲ متر و ۱۵ سانتی متر و ۲ متر و ۲۰ سانتی متر با موفقیت انجام داد، اما در ارتفاع ۲ متر و ۲۵ سانتی متر موفق نبود و از دور رقابت‌ها کنار رفت.

کیوان قنبرزاده، نماینده کشورمان با انجام سه خطای پیاپی در ارتفاع ۲ متر و ۱۰ سانتی متری از گردونه رقابت‌ها حذف شد.

تیم دوومیدانی ۴ در ۴۰۰ متر ایران متشکل از مهدی زمانی، احسان طهماسبی و سجاد هاشمی به رقابت با حریفان خود پرداختند که به دلیل اشتباه نفر دوم در تعویض چوب از دور رقابت‌ها کنار رفت.

بوکس:

سجاد محرابی نماینده وزن ۷۵ کیلوگرم تیم ملی بوکس به مصاف نماینده فلسطین رفت و با شکست حریف خود به مرحله بعدی راه یافت. وی با این پیروزی به جمع هشت نفر برتر راه یافت.

امین‌ قاسمی‌ پور نماینده وزن ۶۹ کیلوگرم تیم ملی بوکس به مصاف نماینده ترکمنستان رفت و با شکست برابر حریف خود از راهیابی به دور سوم بازماند. قاسمی‌پور در نخستین مبارزه خود نماینده عربستان را شکست داده بود.

امروز احسان روزبهانی نماینده وزن ۸۱- کیلوگرم تیم ملی بوکس به مصاف “اولدپ‌ سینگ” نماینده هند رفت و با شکست حریفش به مرحله نیمه نهایی راه یافت. نماینده وزن ۸۱- کیلوگرم در نیمه نهایی با ” عادل بیک نیازبتوف” قهرمان المپیک از قزاقستان مبارزه خواهد کرد. روزبهانی در نخستین مبارزه خود نماینده بوتان را شکست داده بود.

کشتی:

مسعود اسماعیل‌پور در وزن ۶۱ کیلوگرم پس از پیروزی ۱۱ بر یک در دور نخست مقابل جمشید کنجائف از ازبکستان، در دور دوم هم با نتیجه ۷ بر ۲ از سد لی سئونگ چول، نفر سوم آسیا از کره جنوبی گذشت و گام به نیمه نهایی گذاشت. وی در این مرحله نیز با نتیجه ۸ بر ۳ مقابل دولت نیازبیکوف، دارنده مدال برنز جهان و نفر پنجم المپیک لندن از قزاقستان به پیروزی رسید و فینالیست شد.

اسماعیل‌پور در فینال با نتیجه ۶ بر ۴ از سد باجرانگ، دارنده برنز جهان و نایب قهرمان آسیا از هند به پیروزی دست یافت و صاحب مدال طلا شد. در این وزن ۱۵ کشتی‌گیر وزن کشی کرده بودند.

عزت‌الله اکبری نماینده وزن ۷۴ کیلوگرم کشورمان با شکست در دیدار ‌نهایی مقابل حریف ازبک از کسب مدال طلا بازماند. اکبری در وزن ۷۴ کیلوگرم پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم و مرحله یک‌چهارم نهایی با نتیجه ۱۰بر صفر مقابل محمد اسد بات از پاکستان به پیروزی رسید و راهی نیمه‌نهایی شد. وی در این مرحله نیز با نتیجه ۴ بر ۳ لی سانگ‌کیو از کره‌جنوبی را شکست داد و جواز حضور در دیدار پایانی را کسب کرد. اکبری در فینال با نتیجه ۳ بر ۲ مقابل رشید قربان‌اف، دارنده برنز جهان و قهرمان آسیا از ازبکستان شکست خورد و از کسب مدال طلا بازماند.

میثم مصطفی‌جوکار نماینده وزن ۸۶ کیلوگرم کشورمان با پیروزی در دیدار نهایی مقابل حریف قزاق به مدال طلا دست یافت.

میثم مصطفی‌جوکار در ۸۶ کیلوگرم در مرحله اول با نتیجه ۱۱ بر یک مقابل ژانگ فنگ، نفر سوم آسیا از چین به برتری دست یافت و راهی یک‌چهارم نهایی شد. وی در این مرحله نیز با نتیجه ۱۰ بر صفر از سد پاوان کومار از هند گذشت و گام به نیمه‌نهایی گذاشت. جوکار در این مرحله هم با نتیجه ۴ بر یک مقابل کیم گان یوک از کره‌جنوبی به پیروزی دست یافت و جواز حضور در فینال را کسب کرد.

وی در فینال با نتیجه ۱۴ بر ۴ از سد یسبولات نورژام‌بایف از قزاقستان گذشت و مدال طلا را بر سینه آویخت. در این وزن ۱۶ کشتی‌گیر به روی باسکول رفته‌ بودند.

پرویز هادی در وزن ۱۲۵ کیلوگرم در مرحله اول با نتیجه ۱۱ بر صفر از سد دنگ ژی وی، نفر سوم آسیا و نفر پنجم رقابت‌های جهانی از چین گذشت و راهی یک‌چهارم نهایی شد. وی در دور دوم نیز با نتیجه ۱۰ بر صفر مقابل جارگال سای‌خان، نفر دوم بازی‌های آسیایی گوانگجو از مغولستان به پیروزی دست یافت و گام به نیمه‌نهایی گذاشت. هادی در این مرحله نیز با نتیجه ۹ بر یک از سد نام کونگ جین از کره‌جنوبی گذشت و فینالیست شد.

وی در فینال با نتیجه ۶ بر یک مقابل دولت شابان‌بای، نفر پنجم المپیک لندن و دارنده ۳ مدال برنز قهرمانی آسیا از قزاقستان به برتری رسید و مدال طلا را بر گردن آویخت.

جدول مدالها :
آخرین مدال‌های بازی های آسیایی ۲۰۱۴

طلا نقره برنز مجموع
۱ چین ۱۱۲ ۷۲ ۵۴ ۲۳۸
۲ کره جنوبی ۴۴ ۵۰ ۵۲ ۱۴۶
۳ ژاپن ۳۵ ۴۷ ۵۰ ۱۳۲
۴ قزاقستان ۱۵ ۱۶ ۲۲ ۵۳
۵ ایران ۱۰ ۱۱ ۸ ۲۹
۶ کره شمالی ۸ ۸ ۱۰ ۲۶
۷ قطر ۸ ۰ ۲ ۱۰
۸ چین تایپه ۷ ۷ ۱۲ ۲۶
۹ هند ۶ ۷ ۲۹ ۴۲
۱۰ تایلند ۶ ۲ ۱۳ ۲۱
۱۱ ازبکستان ۵ ۵ ۱۳ ۲۳
۱۲ هنگ کنگ ۴ ۵ ۲۰ ۲۹
۱۳ مغولستان ۴ ۴ ۱۰ ۱۸
۱۴ مالزی ۳ ۹ ۹ ۲۱
۱۵ بحرین ۳ ۵ ۱ ۹
۱۶ اندونزی ۳ ۴ ۷ ۱۴
۱۷ میانمار ۲ ۱ ۰ ۳
۱۸ ویتنام ۱ ۹ ۲۰ ۳۰
۱۹ سنگاپور ۱ ۴ ۷ ۱۲
۲۰ کویت ۱ ۳ ۲ ۶
۲۱ عربستان ۱ ۱ ۰ ۲
۲۱ تاجیکستان ۱ ۱ ۰ ۲
۲۳ پاکستان ۱ ۰ ۱ ۲
۲۳ امارات ۱ ۰ ۱ ۲
۲۵ ماکائو ۰ ۳ ۰ ۳
۲۶ قرقیزستان ۰ ۲ ۲ ۴
۲۶ فیلیپین ۰ ۲ ۲ ۴
۲۸ ترکمنستان ۰ ۱ ۲ ۳
۲۹ لائوس ۰ ۱ ۱ ۲
۳۰ بنگلادش ۰ ۱ ۰ ۱
۳۰ لبنان ۰ ۱ ۰ ۱
۳۲ عراق ۰ ۰ ۲ ۲
۳۳ سریلانکا ۰ ۰ ۱ ۱

 

 

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*