پیش بینی رکود در خرید و فروش چمن مصنوعی و کفپوش ورزشی و ضربه گیر

با توجه به بررسی های انجام شده و تحلیل بازار کالاهای ورزشی طی ماه های گذشته و بر اساس اطلاعات میدانی بازار لوازم ورزشی به همراه بودجه بندی های باشگاه ها و مجموعه های ورزشی میتوان گفت با کاهش قیمت نفت و افزایش قیمت دلار در بازار و عدم تحقق درآمد دولت با کاهش بودجه های بخش های دولتی از این به بعد با رکود تاثیر گذار در این بازار طی ماه های پایانی سال مواجه خواهیم بود و به طبع بر اساس افزایش قیمت دلار واردات کننده عزیز این محصولات ، برای حفظ درآمد خود با بروز رسانی و افزایش قیمت این دسته از کالا ها بر این رکود اضافه خواهد کرد .

تیم کارشناسی شرکت طوس پارسه تات با بررسی بازار بیشترین تاثیر را در خرید و فروش چمن مصنوعی و تجهیز سالنهای ورزشی مخصوصا” کفپوش های ورزشی (انواع کفپوش های ورزشی) و دیوار پوشها و ضربه گیر های سالنهای ورزشی را پیش بینی مینماید . برای همین به مشتریان خود توصیه میکند که در خرید محصولات دقت لازم را داشته باشند .

ضمنا” با فرا رسیدن فصل بارش برف و همچنین سردی هوا بخش نصب و زیر سازی سالنهای ورزشی و محوطه های ورزشی برای نصب کفپوش و چمن مصنوعی زمان بر خواهد بود که این هم میتواند در برهه ای از زمان بر رکود بازار تاثیر بگذارد .

شرکت طوس پارسه تات با بهترین عملکرد طی سالیان فعالیت خود تلاش داشته با بهترین قیمت و خدمات و با ارائه اطلاعات درست و تحلیل های دقیق در اطلاع رسانی هوشمندانه و اجرای پروژه های شما قدم بر دارد .

مدیریت بازاریابی و فروش

شرکت طوس پارسه تات

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

اخبار

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*


Enter Captcha Here : *

Reload Image