چسب کفپوش تایل و رولی و PVC

چسب کفپوش مایع سفید مناسب برای چسباندن انواع رول و کفپوشهای pvc tile با خواص چسبندگی بالاتر و ضد آب که به راحتی روی کلیه سطوح قابل اجراست و پس از خشک شدن سطح زیرین را آب بند مینماید. بیشترین اشکالات چسب‌های کفپوش پس از ضعف در ایجاد چسبندگی ضعف در آب بند کردن سطح زیرین سیمانی یا موزاییکی میباشد که بعث جدا شدن کفپوش بعلت جمع شدن رطوبت زمین در زیر کفپوش میگردد. پس برای رفع آن نیاز به فرمولی جدید با مواد اولیه بروز میباشد که بتواند سطح زمین را آببند کند تا چسبندگی طولانی تریایجاد نماید و درنتیجه کفپوشی با طول عمر بالاتر داشته باشیم.

چسب کفپوش آب بند برپایه امولسیون‌های الاستومری پایه آب هست و به راحتی با آب و سیمان مخلوط میشود و در عین انعطاف پذیری سختی بالاتری دارد و برتری آن در وجود میکرو سیلیس‌های آن نیز میباشد. چسب کفپوش پایه آب حلال نفتی ندارد و بدون بو بوده و  دوستدار محیط زیست میباشد.

روش اجرا:

پس از ساب و چربی زدایی سطح مقدار متناسب از چسب کفپوش آب بند را با سیمان مخلوط کرده و بعنوان سیمانتکس آب بند و بتونه تسطیح سطح اعمال میکنیم و پس از خشک شدن یک لایه چسب بوسیله کاردک مخصوص اجرا کرده و نسبت به نصب کفپوش اقدام مینماییم. دمای اجرا بین 10 درجه الی 35 درجه سانتی گراد و هرچه سردتر باشد دیرتر خشک میشود. قبل اجرا از خشک بودن کف مطمین باشد

روش نگهداری:

  1. از تابش مستقیم خورشید و همچنین یخ زدگی محصول و شعله قبل از خشک شدن جلوگیری گردد.
  2. در مظروف‌های 4، 10 و 20 کیلویی موجودمیباشد.

 

 

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*