کفپوش سیمانی

آب انداختگی سطح بتن همواره منجر به تشکیل یک لایه ضعیف سیمانی و فاقد سنگدانه بر روی سطح بتن می‌شود که مقاومت بسیار ناچیزی در برابر نیرو‌های وارده نظیر مقاومت فشاری، مقاومت در برابر ضربه و همچنین به طور ویژه مقاومت در برابر سایش دارد. بنابراین عملیات کفسازی همواره از حساس‌ترین فعالیت‌های عمرانی و ساختمانی است که فارغ از نوع کاربری کفسازی (لایه نهایی یا زیرآیند)، نیازمند توجه ویژه‌ای در مراحل طراحی، انتخاب ماده مناسب و اجرا است. شرکت صنایع شیمی ساختمان آبادگران با بهره‌گیری از دانش فنی، تجربه و تخصص، راهکارهای مناسبی را به منظور رفع این نقیصه و ارتقای مقاومت‌های فشاری، در برابر ضربه‌ و سایشی بتن اجرا شده ارائه می‌نماید. بدین منظور بسته به نوع کاربری، میزان عبور و مرور و موقعیت اجرا، محصولات ABAHARDTOPو FLOCEM انتخاب مطمئنی برای دستیابی به سطح تمام شده بتنی مستحکم و بدون مشکلات یاد شده خواهند بود.

FLOCEM نوعی ملات سیمانی است که برای حصول سطحی صاف، زیبا و پر مقاومت طراحی شده است. این کفپوش با حصول مقاومت نهایی در حدود ۶۵ مگاپاسکال ماده‌ای مناسب برای عملیات کفسازی می‌باشد. این محصول قابل استفاده بر روی هر دو نوع بتن تازه و بتن سخت شده است. در حالت اول کف اجرا شده در برابر بارهای ترافیکی خیلی سنگین، سایش و ضربه مقاوم می‌گردد. به همین دلیل مقاومت نهایی بسیار بالاتر و دوام بیشتری را در مقایسه با سایر روش‌های کفسازی خواهد داشت. همچنین مواد پلیمری ویژه‌ای که در فرمولاسیون پودر آماده FLOCEM به کار رفته، چسبندگی این ماده را به سطوح بتنی سخت شده ممکن می‎سازد.

ماده FLOCEM دارای انبساط کنترل شده و بدون انقباض بوده و بدون نیاز به مواد افزودنی روانی مطلوب را ایجاد می‌کند. سهولت اختلاط با آب، سخت شدن سریع، مقاومت در برابر سیکل‌های ذوب و یخبندان، مقاومت در برابر نفوذ، غیر لغزنده بودن و عدم ایجاد گرد و غبار نیز از دیگر مزایای این کفپوش می‌باشد.

از محصول کفپوش سیمانی FLOCEM جهت کفسازی کارخانجات و سالن‌های صنعتی، محیط‌های ورزشی، تفرجگاه‌ها، سردخانه‌ها، نیروگاه‌ها، پالایشگاه‌ها، ایستگاه‌های مترو و راه آهن، فرودگاه‌ها و بنادر و همچنین به منظور مرمت کف‌های قدیمی آسیب دیده استفاده می‌گردد.

 

abadgaranگروه 

 

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

2 Comments

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*