کف پوش لمینت (Laminate)

کف پوش لمینت (Laminate) 

  1. laminate بسیار شبیه به کف پوش های چوبی است، اما laminate مانند کف پوش های چوبی تنوع بافت ندارند و تنها مشخصه متمایز کننده آنها رنگشان است.
  2. موقع انتخاب laminate همانند انتخاب سایر کف پوش ها به یاد داشته باشید که رنگ کف منزل، پس زمینه و فونداسیون کل دکوراسیون شما خواهد بود . اگر مبلمان تیره دارید از کف پوش هایی با رنگ های روشن تر استفاده کنید و اگر مبلمان شما روشن است یک کف پوش با رنگ میانه یا تیره انتخاب مناسب تری خواهد بود.
  3. از نظر ضخامت انواع مختلفی از این کف پوش ها وجود دارد و با در نظر گرفتن بعد مقاومت و داوم بهتر است کف پوش های ضخیم تر را انتخاب نمایید و البته واکس زدن این کف پوش ها را نباید فراموش نمود. باید به طور مرتب این کف پوش ها را با پاک کننده های ملایم تمیز نمود. کف پوش Vinyl PVC Vinyl به علت ویزگی های ممتاز خود یکی از بهترین گزینه ها برای کف پوش می باشد.
  4. نصب و نگهداری این کف پوش ها بسیار آسان است . تمیز کردن این کف پوش نیز آسان بوده و مقاومت بالایی هم دارد و تحت شرایط سخت همچنان سالم می ماند. از مهم ترین ویژگی این کف پوش ها ضد آب بودن و راحتی راه رفتن با پای برهنه بر روی آن است. طرح و مدل های Vinyl نیز بسیار متنوع می باشد و با توجه به طرح انتخابی قابل کاربرد در قسمت های مختلف خانه مثل اتاق خواب، اتاق نشیمن، اتاق کار، اتاق بازی، ورودی، پاسیو و تمامی نقاط پر رفت و آمد میباشد.

 

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

اخبار

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*


Enter Captcha Here : *

Reload Image