کفپوش ورزشی

 انواع کفپوش های ورزشی که میتوانید در بازار ایران تهیه فرمائید به بر اساس سابقه استفاده در پروژه های مختلف برای شما معرفی شده است که در محل و زمان و پس از بازدید کارشناسان شرکت طوس پارسه تات قابل ارائه خواهد بود چرا که کارشناسان ما دقیقا” بر اساس نوع نیاز شما اقدام به معرفی کفپوش با کیفیت خواهند نمود .

کفپوش های ورزشی کاربرد و تاثیر بسیاری زیادی بر روند فعالیت ورزشی ورزشکاران در حین تمرین و مسابقات دارند که به چند نمونه از مهمترین آنها خواهیم پرداخت.

کفپوش درجا ریز ورزشی

کفپوش درجا ریز ورزشی از دسته از کفپوش هایی از جنس پلاستیک فشرده شده هستند که درمحوطه ها و زمین های بازی کودکان در پارک ها و مهد کودک ها به صورت یک دست نصب می شوند که اگربرای ورزشبه پارک رفته، و از وسایل و تجهیزات ورزشی پارکی استفاده کرده باشید این نوع از کفپوش را حتما باید دیده باشید.

کفپوش سالن ورزشی یا PVC

کفپوش سالن ورزشی که به کفپوش PVC معروف است کاربرد بسیار زیادی در سالنهای ورزشی دارد. این کفپوش دارای پوششی از جنس لاستیک با عنوان پی وی سی است که در لایه زیرین آن از فوم سختی به نام EVA تشکیل شده است که ترکیب این دو مواد باعث سخت شدن این کفپوش ورزشی شده و آنرا مناسب برای استفاده در ورزش های سالنی مانند ، فوتسال، والیبال، بسکتبال،و … کرده است.

تاتامی

تاتامی ساخته شده از فوم ای وی آ است که خود یک کفپوش ورزشی محسوب می شود که از ویژگی های بارز آن میتوان به نصب آسان، شستشوی راحت،قابلیت حمل و نصب آسان، ضربه گیری و قیمت ارزان این کفپوش اشاره کرد. تاتامی در ورزش های رزمی مانند کاراته، تکواندو، کونگ فو، بدنسازی و غیره … کاربرد دارد و به عنوان کفپوش در اتاق کودک نیز قابل استفاده است.

کفپوش گرانول

این کفپوش ورزشی از ترکیب لاستیک و نوعی چسب مخصوص تشکیل شده که با نام کفپوش لاستیکی نیز شناخته می شود. این کفپوش ورزشی دارای مقاومت بسیار بالایی یوده و از آن برای پوشش سطح باشگاههای بدنسازی به جهت تحمل بالای آن در زیر دستگاههای بدنسازی و وزنه ها مورد استفاده قرار می گیرد و به جهت مقاومت بالا در زیر نور مستقیم آفتاب و عدم جذب آب از این کفپوش در شهربازی ها و مکانهای مخصوص بازی کودکان، یرای پوشش سطح نیز استفاده می شود.

کفپوش سالن ورزشی چند منظوره

کفپوش سالنی دارای دو نوع است، فوم دار و دیگری لاستیکی وبه کفپوش بیمارستانی نیز شناخته می شود. این کفپوش در تجهیز زمین ورزش هایی همچون فوتسال، والیبال و بسکتبال مورد استفاده قرار می گیرد.

کفپوش ورزشی ,کفپوش های ورزشی زیر فوم دار , کفپوش رولی ,کفپوش سالن ورزشی ,کفپوش پی وی سی ,کفپوش pvc ,کفپوش تارتان ,کفپوش ورزشی پولی اورتان ,نصب کفپوش ورزشی ,کفپوش ورزشی کورتکس , کفپوش ورزشی ال جی ,کفپوش ورزشی آلوگ ALLOC ,کفپوش ورزشی پارس ,کفپوش ورزشی تاک پارس